Kiedy stosować RETIMAX 1500?

RETIMAX 1500 polecany jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych. RETIMAX 1500 redukuje zaczerwienienie i łuszczenie się skóry, nawilża przynosząc ukojenie i ulgę.

Retimax 1500

RETIMAX 1500 stanowi nieocenioną pomoc w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, wystąpienia zadrapań czy otarć. Dzięki znakomitym właściwościom ochronnym skutecznie zabezpiecza odsłonięte części ciała przed niekorzystnym wpływem niskich temperatur.

Retimax 1500

Spierzchnięte usta? Podrażniony nos? Szorstkie dłonie? Pękające pięty? Podrażnienia po depilacji? Oparzenia słoneczne? Sprawdź RETIMAX 1500!

Dodatkowo dzięki zawartej w maści witaminie A, RETIMAX 1500 wspomaga naturalne procesy gojenia się skóry.

Sposób użycia: nanieść cienką warstwę maści na skórę i delikatnie wcierać. Stosować 2-3 razy dziennie.

FARMINA SP. Z O.O. UL. LIPSKA 44 30-721 KRAKÓW